portal osiedli, dzielnic i miast

Mińsk Mazowiecki - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Rozpoczęcie roku szkolnego
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rozpoczęcie roku szkolnego

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Torelinian 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 14, 2017 15:20
Posty: 37
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 10:47    Temat postu: Rozpoczęcie roku szkolnego

Już za kilka dni rozpoczęcie roku szkolnego. Jestem chyba bardziej zestresowana od mojej córki, a to ona idzie do pierwszej klasy. Wyprawka szkolna zdecydowanie przerosła moje możliwości. Dwa dni zastanawiałam się, czy kupić plecak, czy tornister. A stroju na rozpoczęcie roku szkolnego nawet nie zaczęłam szukać. Jak u Was wyglądają przygotowania? Ile Was to wszystko kosztuje?
aneczkaaaa 
   

Początkujacy


Wiek: 29
Dołączył: Czw Wrz 21, 2017 12:56
Posty: 8
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 13:08    Temat postu: Re: Rozpoczęcie roku szkolnego

U mnie przygotowania trwały miesiąc - mam trójkę dzieci w szkole podstawowej. Musiałam to dobrze zaplanować, żeby nie było potem pustek w domowym budżecie. Rozpoczęłam od analizy wydatków, bardzo pomocny okazał się kalkulator wydatków https://pl.kruk.eu/klienci/narzedzia/kalkulator-wydatkow - koniec ze słodyczami i jedzeniem na mieście!
Kupiłam zeszyty i podstawowe artykuły do pisania w hurtowni. Teraz czekam na sezonowe wyprzedaże, żeby kupić pozostałe przybory szkolne. Dzieciaki ubieram na pół elegancko - nie kupowałam nic nowego, nie narzekają, bo wszystko dobrałam z rozmysłem.
Roman844 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Gru 13, 2017 9:00
Posty: 25
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Śro Mar 07, 2018 11:46    Temat postu: Re: Rozpoczęcie roku szkolnego

u nas tez zawsze schodzi wszystko na ostatnia chwile.
wisznicka 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 8:30
Posty: 1527
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 8:39    Temat postu: Re: Rozpoczęcie roku szkolnego

W ten weekend wybieramy się do M1 po zakupy i kompletujemy szkolną wyprawkę, trwa tam też targ lokalnych wytwórców i są atrakcje dla dzieci więc warto się wybrać
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama